סרטי תדמית

סרטי תדמית

כיום בעידן האינטרנט והיוטיוב, בעלי עסקים מבינים שאת העסק שלהם הם חייבים לשווק בוידאו.

כשיש תחרות על מוצרים ונותני שירות, ללקוחות הפוטנציאלים יש מגוון גדול של אפשרויות והצע. הלקוחות מעוניינים לקבל יותר פרטים על המוצר והשירות שאותו הם מעוניינים לרכוש ולכן הם פונים למדיה בכדי לקבל כמה שיותר מידע על המוצר, השירות ועל המוכר עצמו.

כאשר המוכר מפרסם מוצר באינטרנט הוא מפרט על היתרונות המוצר בכתב ומספק תמונות להמחשת המוצר בכדי שהלקוח יוכל להתרשם בצורה הכי נכונה מהמוצר או השירות אותו הוא מתכוון לרכוש.

לעיתים רבות הלקוח אינו מסתפר במלל ובצילום מוצרים. הוא פונה לערוץ היוטיוב בכדי לקבל מידע על המוצר או השירות מלקוחות קודמים שרכשו את המוצר או השירות שאותו הם מתכננים לרכוש, ודבר זה גורם ללקוח לעזוב את האתר של המוכר או נותן השירות.

יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שאת המוצר או השירות שאותו הם מוכרים מחייב פרסום בוידאו, והם פונים לחברות אשר מתמחות בהפקות סרטים בכדי שהם יפיקו להם סרטי תדמית לשירות, העסק או המוצר שאותו הם משווקים.

הפקות סרטי תדמית זוהי תופעה שהולכת וגוברת מהסיבה שלקוחות מקבלים הרבה יותר מידע על המוצר או השירות שאותם בעלי העסק נותנים ואינם צריכים להתעמק במלל או בתמונות של המוצר או השירות שאותו הם מעוניינים לרכוש.

סרטי תדמית מוכרים יותר זו כבר עובדה! כשיש הצע יש תחרות. בעל העסק חייב להיות יותר משכנע ממתחריו ולכן אינו יכול לזלזל בתופעה הגוברת מהסיבה שהוא אינו מעוניין לאבד לקוחות פוטנצייאלים והוא חייב לשווק את עצמו ומוצריו בוידאו.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לפתוח בלוג אופנה

הקדמה: מהו בלוג אופנה? בלוג אופנה הוא סוג של בלוג שמתמקד בעיקר בתעשיית האופנה וההתרחשויות בה. זה יכול להיות בלוג אישי שמציג את התלבושות של

מהם אתרי הטבע שאסור לפספס באירלנד?

הקדמה: מדוע לבקר באתרי הטבע באירלנד? אירלנד היא מדינה עם אתרי טבע רבים, חלקם אסור לפספס. צוקי מוהר הם אחד האתרים הפופולריים ביותר באירלנד. הם

ליאו מסי

מבוא ליאו מסי הוא שחקן כדורגל מפורסם שמשחק במועדון הספרדי ברצלונה ובנבחרת ארגנטינה. הוא משחק כדורגל מאז שהיה ילד ומשחק מקצועי מאז שהיה בן 13.