מעקה זכוכית לבית

מעקה זכוכית לבית
ידוע כי חומר הזכוכית הוא חומר עיצובי שיש לו שימושים רבים בעולם העיצוב וגם בעולם האומנות. למרות היותו חומר שידוע בכושר ההתנפצות שלו, הוא עדיין נחשב לחומר חזק ומרשים ועם נוכחות אלגנטית במיוחד. בגלל היותו חומר שקוף הוא מכתיב סגנון עיצוב נקי ורהוט עם הרבה סטייל ואמירה עיצובית חדשנית.
בהתאם לזאת, רבים יבחרו בחומר הזכוכית למעקה בחלל הבית. מעקה מזכוכית מעניק הוד ואלגנטיות רבה לחלל ועם זאת איכות ובטיחות גבוהה. מעקה זה הוא עמיד אולי יותר מכל מעקה אחר, הוא מספק מרחב בטיחותי לכל אדם, יש לו משענת יציבה במיוחד שמאפשרת חיץ נעים ופרקטי בחללים.

כל היתרונות במעקה זכוכית

כפי שהוזכר כאן, חומר הזכוכית הוא חומר שניתן לעשות בו שימושים רבים למגוון רחב של פריטים ומנעד של רהוטים ועוד, ולכן כל מעצב ואדריכל יעדיף לשעות בו שימוש על פני חומרים אחרים. יתרונות החוזק והעמידות ואפשרויות הגימור המדויקת של הזכוכית הן מרשימות ומאפשרות הרבה עיצוב דקורטיבי בעל זרימה נעימה בחלל הבית, ולמרות החיץ, עדיין תתאפשר חדירה של אור לכל חלל דרך כל מקור אור. היום ניתן למצוא זכוכיות רבות בעובי כזה או אחר, בגוונים שונים ובטקסטורות שונות.

איך ניתן לייצר מעקה מזכוכית?

ניתן לזהות בבתים רבים שעל מנת להעניק את מרב הבטיחות מפני מעידות בחלל הבית יבחרו במעקה מזכוכית, מעקה, שעם כל הביטחון שהוא מעניק, הוא גם מצליח לשמור על עיצוב אסתטי בלי שייוצר חיץ והפרדה או אטימות של האור טבעי, אפשר ליצור מעקה מזכוכית לחללים שונים במתחם הבית כמו: מעקות זכוכית למרפסות, למדרגות, לבריכה ועוד, כל מעקה יימדד בהתאם לגובה הרצוי שימנע מעידות ויספק את מלוא הבטיחות. מדובר אם כן במענה איכותי ויוקרתי שמשדרג כל חלל וחלל.
חשוב יהיה לזכור שמעקה מזכוכית, אינו שביר לעומת זכוכית רגילה של כוס או כלי אחר, מדובר בזכוכית שהיא מיוחדת וקשיחה מאוד ולכן היא גם עמידה. זאת זכוכית שעברה חיפוי כפול, ולכן היא דם זכוכית נגישה, שמקנה מראה מודרני וחדשני. מעקה זכוכית הוא אחד האלמנטים העיקריים שמכתיבים היום עיצוב מוקפד, בעל קו נקי ומסוגנן, שאותו מבקשים הרבה אנשים בחלל שלהם.
מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כך תשיגי לוק שיזוף מושלם מבלי לבקר בים

הקיץ הישראלי ממש בפתח מעבר לפינה, המעילים, הסריגים והעליוניות מזמן בעומק הארון וכולן מייחלות כבר להתחיל לצבור מה שיותר פיגמנטים לטובת המראה השזוף והאקזוטי. אלא

איך תבחרו תיבת דואר לבית פרטי?

תיבת הדואר היא יותר מסתם כלי קיבול לדואר; היא יכול להוסיף לעיצוב החיצוני של הבית והיא חיונית לקבלת דברי דואר בצורה מאובטחת. עם אינספור אפשרויות