מגבה לרכב – פרטים בנושא

 

 

מגבה לרכב – פרטים בנושא

מגבה לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה או הסרה של רכב ממקום הימצאו. קיימים סוגים שונים של ג'ק לרכב: הסוג הנפוץ ביותר הוא ג'ק המופעל הידראולי. סוג זה של ג'ק משמש בדרך כלל על כלי רכב שאינם מורמים מספיק כדי להצדיק שימוש בג'ק מופעל פניאומטי, כמו מכוניות, משאיות ורכבי שטח. הוא משמש גם עבור כלי רכב גדולים יותר שזקוקים ליותר כוח ממה שניתן לספק על ידי שקע חשמלי. שקעים למכונית מונעת פנאומטי נמצאים בדרך כלל במשאיות ורכבי שטח שיש להם מיכלי גז גדולים על מנת לספק מספיק כוח לסוג זה של מכשיר לעבוד כראוי.

מגבהה לרכב משמש להרמה והורדה שלו

הג'ק לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה והורדה של כלי רכב. זוהי ידית מתכת המחוברת למסגרת של רכב, ובקצהו האחד ידית ארוכה. מגבהים לרכב משמשים לעתים קרובות במצבי חירום כאשר רכב נתקע או ניזוק. הם יכולים לשמש גם למטרות אחרות, כמו החלפת צמיגים או הסרת גלגלים מרכב. שקעים לרכב נמצאים בדרך כלל גם על כלי רכב מסחריים כגון משאיות, אוטובוסים ורכבות. ג'ק המכונית הראשון הומצא על ידי מהנדס בשם ג'ורג' וסטינגהאוס בשנת 1869.

מגבה לרכב מורכב ממכלול צילינדר ומכלול בוכנה הידראולי שניתן להפעיל באמצעות ארכובה ידנית, מנוע חשמלי או אוויר דחוס. הג'ק לרכב הוא מכונה פשוטה. שקע הרכב עשוי משתי זרועות מתכת מעוקלות עם נקודת ציר בקצה אחד וחפץ כבד בקצה השני. הג'ק לרכב משמש לרוב מכוניות, משאיות ואופנועים. הוא יכול לשמש גם כמכשיר הרמה ביישומים תעשייתיים מסוימים.

מכשיר שקיים שנים רבות

ג'ק המכונית שימש במשך לא מעט שנים להגבהה או הורדה של כלי רכב על ידי מינוף כוח הכבידה. הוא משמש להרמת מכוניות, משאיות, טרקטורים, מלגזות, מנופים, ואפילו להרמת חפצים כבדים כגון גופי מטוסים. מגבה לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה או הורדה של רכב, בדרך כלל כזה עם שלדה שטוחה. הוא מורכב מעמוד זקוף עם זרוע הנקראת "נקודת הג'ינג" המחוברת למסגרת הרכב באמצעות הצמדה מכנית או מכלול צילינדר/בוכנה הידראולי.

ג'ק לרכב הוא מתקן הרמה המשמש להרמת החלק הקדמי או האחורי של רכב לצורך תחזוקה, תיקון או החלפה. הוא מורכב משני מוטות מתכת מקבילים עם מוט צולב ומנגנון הרמה ביניהם. ניתן להפעיל את מנגנון ההרמה באופן ידני על ידי סיבוב הידית ביד אחת ודחיפה על המוט הצולתי ביד השנייה. בכל אופן, חשוב מצדכם למצוא מגבה לרכב שיהיה מתאים לצורך האישי שלכם וזאת על מנת שתוכלו להתמודד עם הצורך שלכם בהרמה באופן אופטימלי וללא שום קשיים נלווים. כל אחד מכם שיפעל כך יהיה בדיוק במצב הרצוי בעניין הזה.

 

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מגמות מסלול כלה: תובנות משבוע האופנה

בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בטרנדים האחרונים של מסלול הכלות, טריים משבוע האופנה. אנו שמים דגש על מראות מפתח, סגנונות חדשניים והפרטים המעודנים ביותר שנתנו

רעיונות חדשניים לבחירת מתנה ליולדת

בחירת מתנה לאם היא לרוב משימה מאתגרת, מכיוון שהיא כרוכה בשילוב של רגשות ושיקולים מתחשבים. פוסט הבלוג הזה נועד להאיר כמה רעיונות חדשניים שיכולים לעזור

שיפור אבטחת הבית עם מנעול חכם

בעידן הטכנולוגיה הדיגיטלית, מנעול חכם הופיעו ככלי מבטיח לשיפור אבטחת הבית. פוסט זה בבלוג בוחן את היתרונות ואת פעולתם של מנעול חכם, ומספק מדריך מקיף