מגבה לרכב – פרטים בנושא

 

 

מגבה לרכב – פרטים בנושא

מגבה לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה או הסרה של רכב ממקום הימצאו. קיימים סוגים שונים של ג'ק לרכב: הסוג הנפוץ ביותר הוא ג'ק המופעל הידראולי. סוג זה של ג'ק משמש בדרך כלל על כלי רכב שאינם מורמים מספיק כדי להצדיק שימוש בג'ק מופעל פניאומטי, כמו מכוניות, משאיות ורכבי שטח. הוא משמש גם עבור כלי רכב גדולים יותר שזקוקים ליותר כוח ממה שניתן לספק על ידי שקע חשמלי. שקעים למכונית מונעת פנאומטי נמצאים בדרך כלל במשאיות ורכבי שטח שיש להם מיכלי גז גדולים על מנת לספק מספיק כוח לסוג זה של מכשיר לעבוד כראוי.

מגבהה לרכב משמש להרמה והורדה שלו

הג'ק לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה והורדה של כלי רכב. זוהי ידית מתכת המחוברת למסגרת של רכב, ובקצהו האחד ידית ארוכה. מגבהים לרכב משמשים לעתים קרובות במצבי חירום כאשר רכב נתקע או ניזוק. הם יכולים לשמש גם למטרות אחרות, כמו החלפת צמיגים או הסרת גלגלים מרכב. שקעים לרכב נמצאים בדרך כלל גם על כלי רכב מסחריים כגון משאיות, אוטובוסים ורכבות. ג'ק המכונית הראשון הומצא על ידי מהנדס בשם ג'ורג' וסטינגהאוס בשנת 1869.

מגבה לרכב מורכב ממכלול צילינדר ומכלול בוכנה הידראולי שניתן להפעיל באמצעות ארכובה ידנית, מנוע חשמלי או אוויר דחוס. הג'ק לרכב הוא מכונה פשוטה. שקע הרכב עשוי משתי זרועות מתכת מעוקלות עם נקודת ציר בקצה אחד וחפץ כבד בקצה השני. הג'ק לרכב משמש לרוב מכוניות, משאיות ואופנועים. הוא יכול לשמש גם כמכשיר הרמה ביישומים תעשייתיים מסוימים.

מכשיר שקיים שנים רבות

ג'ק המכונית שימש במשך לא מעט שנים להגבהה או הורדה של כלי רכב על ידי מינוף כוח הכבידה. הוא משמש להרמת מכוניות, משאיות, טרקטורים, מלגזות, מנופים, ואפילו להרמת חפצים כבדים כגון גופי מטוסים. מגבה לרכב הוא מכשיר המשמש להרמה או הורדה של רכב, בדרך כלל כזה עם שלדה שטוחה. הוא מורכב מעמוד זקוף עם זרוע הנקראת "נקודת הג'ינג" המחוברת למסגרת הרכב באמצעות הצמדה מכנית או מכלול צילינדר/בוכנה הידראולי.

ג'ק לרכב הוא מתקן הרמה המשמש להרמת החלק הקדמי או האחורי של רכב לצורך תחזוקה, תיקון או החלפה. הוא מורכב משני מוטות מתכת מקבילים עם מוט צולב ומנגנון הרמה ביניהם. ניתן להפעיל את מנגנון ההרמה באופן ידני על ידי סיבוב הידית ביד אחת ודחיפה על המוט הצולתי ביד השנייה. בכל אופן, חשוב מצדכם למצוא מגבה לרכב שיהיה מתאים לצורך האישי שלכם וזאת על מנת שתוכלו להתמודד עם הצורך שלכם בהרמה באופן אופטימלי וללא שום קשיים נלווים. כל אחד מכם שיפעל כך יהיה בדיוק במצב הרצוי בעניין הזה.

 

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מאגר מים ביתי למצב חירום

סקירה זו נועדה לספק הבנה מקיפה של אוסמוזה הפוכה כשיטה לסינון מים. הוא בוחן את מנגנון התהליך, היתרונות שלו על פני שיטות אחרות, ואת החשיבות

איך סולם טלסקופי יכול לעזור לכם?

בין אם אתם צובעים חדר, מחליפים גוף תאורה, מנקים מרזבים או רוצים לקבל גישה לחללים שקשה להגיע אליהם, סולם טלסקופי הוא כלי עבודה בסיסי שיכול

סימפטומים של דלקת פרקים

בכתבה הבאה, נבין מהי דלקת פרקים ונציין את התסמינים שלה. הכתבה בשיתוף עם חברה מובילה המשווקת מכשיר לייזר מתקדם המספק מענה לטיפול במגוון מצבים רפואיים.