למה אופני הרים זה הסוג הפופולארי ביותר של אופניים?

ההיסטוריה של אופני הרים וכיצד הם התפתחו כדי להיות אהובים על כולם

רכיבה על אופני הרים היא סוג של רכיבה על אופניים הכוללת רכיבה על פני שטח קשים כגון הרים, סלעים ולכלוך. זהו ספורט שגדל בפופולריות עם השנים ואהוב על אנשים מכל הגילאים.

ההיסטוריה של רכיבה על אופני הרים יכולה להימשך עד שנות ה-60. אופני הרים נקראו במקור "מרוץ אופני הרים" ושימשו בעיקר למטרות פנאי. עם זאת, ככל שחלף הזמן, רכיבה על אופני הרים הפכה לספורט פופולרי יותר ויותר והתפתחה למה שהיא היום.

אופני הרים הם כלים שנוצרו כדי לעלות, בירידה ובשטח קשה. הם סוג של אופניים שניתן להשתמש בהם בשטחים שונים.

ההיסטוריה של אופני הרים ארוכה ומלאת פיתולים. אופני ההרים הראשונים הומצאו בתחילת המאה ה-20 על ידי אדם בשם ג'ורג' א. אינמן שהיה רוכב אופניים נלהב. הוא רצה ליצור אופניים שיוכלו לעבור על כל שטח בקלות, אז הוא עיצב את אב הטיפוס הראשון של אופני ההרים בשנת 1912 על ידי הוספת צמיגי שטח והנעת שרשרת למסגרת אופניים קיימת.

האבולוציה של אופני ההרים הייתה ארוכה ומלאת שינויים גם כן. אופני ההרים הראשונים הזמינים מסחרית נוצרו בשנת 1974 על ידי גארי פישר שהוסיף גלגלי שיניים למסגרת שנבנתה בהתאמה אישית לטיפוס קל יותר במעלה הגבעות. 

איך לבחור את אופני ההרים הטובים ביותר?

אופני הרים הם דרך מצוינת לחקור את החוץ. הם מיועדים לשטח קשה וצריכים להיות קשים מספיק כדי להתמודד עם כל סוג של שטח.

ישנם סוגים רבים ושונים של אופני הרים. חשוב לדעת איזה סוג אופניים אתם רוצים לפני שמתחילים להסתכל על דגמים שונים. חשוב גם לדעת על איזה סוג שטח תיסעו ואיזה סגנון רכיבה אתם מעדיפים לפני שבוחרים אופניים.

זכרו שלא י לקנות אופני הרים לבדם, עליכם לקנות בנוסף ציוד מיגון וקסדה לאופני הרים על מנת לשמור על עצמכם ועל שלמות גופכם.

אופני הרים

כיצד לבחור את אופני ההרים המושלמים עבורך בתקציב נמוך

אופני הרים הם אחד מסוגי האופניים הפופולריים ביותר בעולם. הם משמשים לעתים קרובות לרכיבת אופניים בשטח, אך יכולים לשמש גם לנסיעות, לטיולים ולכושר כללי.

הדרך הטובה ביותר לבחור אופני הרים היא לשקול איזה סוג רכיבה תעשה בתדירות הגבוהה ביותר. אם אתם מתכננים להשתמש באופני ההרים שלכם בעיקר לרכיבת שטח, אז תרצו להסתכל על אופני קשיחים או אופניים עם השעיה מלאה עם גלגלי 29" או 27.5 אינץ' ומזלג מתלה.

אם אתם מתכננים להשתמש באופני ההרים שלכם בעיקר לנסיעות, לטיולים ולכושר כללי, אז תרצו להסתכל על אופני כביש עם כידון נפול, צמיגים סקיני וכידון ישר.

אופני הרים לילדים

אופני הרים הם דרך מצוינת להכיר לילדים את חדוות הרכיבה על אופניים. אופני הרים הם אופציה מצוינת מכיוון שהם מעוצבים עם יותר יציבות, מה שעוזר כאשר מלמדים ילדים כיצד לרכוב.

אופני הרים לילדים יכולים להגיע בגדלים וסגנונות רבים ושונים. חלק מהדגמים מיוצרים במיוחד לילדים וחלקם מיועדים למבוגרים שרוצים ללמד את ילדיהם לרכוב. בנוסף לכך כל הציוד הנלווה כמו קסדה לאופני הרים או ליפת מיגון גם נמצא במידות המתאימות לילדים

אופני הרים לילדים הם דרך מצוינת להכניס צעירים לספורט אופני הרים. עם זאת, חשוב לוודא שהאופניים מתאימים לילד ולרמת המיומנות שלו.

ישנם סוגים רבים ושונים של אופני הרים לילדים לבחירה. לאופניים מסוימים יש יותר הילוכים מאחרים, וזה מועיל יותר למתחילים שרק מתחילים את מסע אופני ההרים שלהם. לאופניים אחרים יש גובה עמידה נמוך יותר, מה שמקל על הילדים לעלות ולרדת מהאופניים עם מעט עזרה ממבוגר.

הדבר הטוב ביותר באופניים הללו הוא שניתן להתאים אותם בגודלם ככל שהילד גדל כך שהם לעולם לא יהיו קטנים מדי או גדולים מדי!

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כך תשיגי לוק שיזוף מושלם מבלי לבקר בים

הקיץ הישראלי ממש בפתח מעבר לפינה, המעילים, הסריגים והעליוניות מזמן בעומק הארון וכולן מייחלות כבר להתחיל לצבור מה שיותר פיגמנטים לטובת המראה השזוף והאקזוטי. אלא

איך תבחרו תיבת דואר לבית פרטי?

תיבת הדואר היא יותר מסתם כלי קיבול לדואר; היא יכול להוסיף לעיצוב החיצוני של הבית והיא חיונית לקבלת דברי דואר בצורה מאובטחת. עם אינספור אפשרויות