כך תשיגי לוק שיזוף מושלם מבלי לבקר בים

הקיץ הישראלי ממש בפתח מעבר לפינה, המעילים, הסריגים והעליוניות מזמן בעומק הארון וכולן מייחלות כבר להתחיל לצבור מה שיותר פיגמנטים לטובת המראה השזוף והאקזוטי. אלא שבאותה נשימה, לצד הרצון המובן במראה המחמיא של עור בצבעי שוקולד או בגוון המוקה, קיימת בימנו מודעות הולכת וגוברת לעובדה כי שיזוף ממושך ולא מבוקר עלול להביא עמו גם השלכות בריאותיות מסוכנות.

בדיוק בשל כך, תעשיית הטיפוח והיופי מייצרת בשנים האחרונות עוד ועוד פתרונות שונים שנועדו לסייע לנו מצד אחד לא לוותר על המראה השזוף והמחמיא שרובנו כמהות אליו ובמקביל להימנע מן הסכנה והפגיעה האפשרית בבריאות העור, זאת באמצעות מגוון של מוצרי שיזוף עצמי לשימוש ביתי המספקים תוצאה של מראה שיזוף טבעי מבלי לבלות שעות רבות אל מול השמש הלוהטת בחוף הים.

ראשית כל, מה זה בכלל מוצרי שיזוף עצמי?

מוצרי שיזוף עצמי הם למעשה מוצרים לשיזוף ואיפור גוף אשר כוללים פיגמנטים ייחודיים עמידים ומותאמים ליישום ולספיגה על ידי הגוף. מוצרים אלה מסייעים בצביעה של אזורים שונים בגוף, מספקים מספר פיגמנטים בהתאמה לכל סוגי העור וגווני העור, ובעזרת יישום נכון מעניקים מראה של שיזוף טבעי ואחיד ללא סכנת החשיפה לקרינת השמש המסוכנת. מוצרים אלו מיועדים לנשים אשר אינן מחפשות בהכרח מראה שזוף דרך קבע, אלא יותר כמענה נקודתי לאירועים וליצירת לוק אקזוטי מסוים. ניתן כיום למצוא מבחר מוצרי שיזוף ביתי נפרדים לעור הפנים ולצוואר אל מול מוצרי שיזוף עצמי לגוף.

אז כיצד משתמשים במוצרי שיזוף עצמי?

ישנן כאמור מספר סדרות מוצרים לשיזוף עצמי כאשר רובם מתמקדים בשתי שיטות בולטות ליישום ולשימוש:
1.      שיזוף בהתזה בעזרת תכשיר ספריי ידידותי.
2.      שיזוף במריחה באמצעות קרם / מגבוני שיזוף / ג'ל או מוס לשיזוף עצמי.

בטרם השימוש באחד מהמוצרים הללו מומלץ להקפיד על גוף נקי ולבצע הליך של פילינג גוף באזורים הרצויים, במטרה להבטיח ספיגה טובה יותר של החומר על גבי העור. מומלץ להשתמש במוצרים עם כפפות (מרבית המוצרים מגיעים בצירוף כפפה מיוחדת) על מנת להימנע מלכלוך וכתמי שיזוף לא רצויים על הידיים. מלבד שינוי הפיגמנט ויצירת המראה השזוף בגוון הרצוי ניתן למצוא בין מוצרי השיזוף הביתי גם תכשירי ברונזר, תכשירים המעניקים לעור גם מרקם זוהר ועשיר בלחות.

לכמה זמן השיזוף העצמי יחזיק?

מוצרי השיזוף האיכותיים יספקו לרוב עמידות של מספר ימים וידהו או יוסרו בהדרגה בעת המקלחת ובאופן טבעי. מוצרים איכותיים פחות יספקו מענה לשעות אחדות ו/או עד לרחצה וחשיפה למים. מומלץ כמובן לבחור במוצרים איכותיים ולאחר יישום החומר לאפשר לאזורי השיזוף להתייבש באופן טבעי. חומר שלא התייבש כראוי עשוי להכתים את הבגדים, להימרח ולהעניק מראה כתמים לא אחיד.

מרבית מוצרי השיזוף העצמי נמכרים כיום במחירים שווים לכל כיס, מספקים מגוון שיטות ליישום לנוחות המשתמשות ובעיקרם נחשבים לבטוחים, עמידים ואיכותיים. שימי לב כי חשובה במיוחד התאמה של הגוון לצבע העור הטבעי וכן מומלץ מאוד לעשות שימוש נכון ומדויק על פי הוראות היצרן. מי שתרצה להעשיר ולהרחיב עוד ידע ממוקד בנושא, מוזמנת לקרוא באתר המותג BYNETA של נטע אלחמיסטר על טיפים לשיזוף עצמי מומלץ – שיהיה בהצלחה וקיץ נעים, שזוף ומהנה!

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך תבחרו תיבת דואר לבית פרטי?

תיבת הדואר היא יותר מסתם כלי קיבול לדואר; היא יכול להוסיף לעיצוב החיצוני של הבית והיא חיונית לקבלת דברי דואר בצורה מאובטחת. עם אינספור אפשרויות

מה המוצרים המומלצים של חברת קומילפו?

בפוסט זה בבלוג נתעמק בעולמו של קומילפו, מותג בעל מוניטין הידוע במוצריו האיכותיים. אנו נחקור כמה מהמוצרים המובילים שעליהם ממליצה קומילפו למגוון צרכים, מחפצי בית