חברות ניקיון כיצד לבחור חברת ניקיון

חברות ניקיון

חברת ניקיון אמורה לנקות ולתחזק משרדים ו/או מוסדות ו/או מפעלים ולעשות זאת בהתמדה ובהתאם לציפיות של העסק  המתקשר עמה בהסכם ניקיון

ניסיון החברה

כשבוחרים חברת ניקיון משרדים לדוגמה יש לעמוד על מספר שנות הניסיון של חברת הניקיון,
כמה אנשים מונה החברה מי הצוות המצוות לעסק שלכם וגודלו בהתאם לגודלו ומורכבותו,
מה אתם דורשים, מה הנהלים שהחברה מציבה לעובדיה, ומה אתם מציבים לחברת הניקיון עמה התקשרתם
שהם מתחייבים לעמוד בהם.

מקצועיות ומקצוענות

את המקצועיות של חברת הניקיון יש לבדוק על ידי בקשת ממליצים והמלצות. יש לעמוד על מגוון העסקים אותה היא משרתת וכמה זמן חברת הניקיון קיימת בשוק.
אם אתם מחפשים לשכור חברת ניקיון למפעל שברשותכם אזי יש לבקש אישור של משרד התעשייה.

מגוון השירותים שחברת הניקיון מספקת

בנוסף חשוב לבדוק את מגוון שירותי הניקוי והתחזוקה בהן החברה מתמחה, חשוב להתקשר לחברה גדולה בעלת מספר צוותים כדי שבמקרה של בעיה החברה תספק אנשים חלופיים.
לפעמים חברת ניקיון רצינית מחזיקה ברשותה אמצעים שנועדו לניקיון ושחרור הביוב כלי כזה הוא הביובית, ביובית מסוגת לשחרר סתימות רזוריות של ביוב שנסתם

באיזה ציוד חברת הניקיון מספקת והיקף העבודה

מומלץ לבצע בדיקה איזה ציוד ניקיון מקצועי עומד לרשות החברה, מהם הביטוחים שהחברה מספקת למקרה של פגיעה ברכוש המשרד ולא פחות מה הביטוחים שהחברה מספקת לעובדיה.
כמו כן, מומלץ לבדוק שהחברה עומדת בחוק ושכר עובדי הניקיון של הוא שכר מינימום ומעלה.
כמו כן, מן הסתם לא פחות חשוב המחיר שהחברה לוקחת עבור ובהתאם להיקף העבודה אותה היא מספקת לעסק שלכם ובאיזה ציוד היא תשתמש בעבודה הניתנת לכם.

היקף עבודת הפוליש

אם מדובר על מוסדות משרדים ומפעלים האם יש עבודת פוליש עם ציוד תואם ומתי, חשוב להגיע להסכמה והתאמת ציפיות בקשר לנהלים שחברת הניקיון מתחייבת לעמוד מולכם במהלך ובתנאי ההתקשרות בניכם.

מקום וזמינות

לא פחות חשוב ואולי קודם כל יש לבדוק האם החברה תהיה זמינה עבורכם ותעמוד בזמנים לאורך זמן,
כמו כן יש לבחור חברה המתעסקת בניקיון באזורכם כך שתספק שירות וזמינות מיטביים.
לדוגה אם המשרדים שלכם או המפעל שלכם הינו בחיפה יש לבחור חברת ניקיון
או מקסימום חברת ניקיון המתמחה באזור הצפון. כך שהניידות והזמינות עבורכם תהיה מקסימלית.

לסיכום: בבחירת חברת ניקיון עליכם לעמוד על מספר משתנים לפני שמתקשרים עמה,
האם אזור השירות של החברה תואם, האם החברה בעלת ניסיון, מה המקצועיות שלה, עם מי החברה עובדת כיום ומי יכול להמליץ עליה בהתאם יש לבקש רשימת ממליצים, יש גם לתת את המבט על היחס לעובדיה שכן הדבר יתבטא בטיב השירות, משמע האם החברה עומדת בחוק השכר, האם לעובדים יש ביטוחים, האם יש ביטוחים על רשלנות ופגיעה ברכוש ובלקוחות המשרד ו/או העסק שלכם, האם ניתן לגבש נהלים והתאמת ציפיות מול ועם חברת הניקיון.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מאגר מים ביתי למצב חירום

סקירה זו נועדה לספק הבנה מקיפה של אוסמוזה הפוכה כשיטה לסינון מים. הוא בוחן את מנגנון התהליך, היתרונות שלו על פני שיטות אחרות, ואת החשיבות

איך סולם טלסקופי יכול לעזור לכם?

בין אם אתם צובעים חדר, מחליפים גוף תאורה, מנקים מרזבים או רוצים לקבל גישה לחללים שקשה להגיע אליהם, סולם טלסקופי הוא כלי עבודה בסיסי שיכול

סימפטומים של דלקת פרקים

בכתבה הבאה, נבין מהי דלקת פרקים ונציין את התסמינים שלה. הכתבה בשיתוף עם חברה מובילה המשווקת מכשיר לייזר מתקדם המספק מענה לטיפול במגוון מצבים רפואיים.