המוצר העיקרי של ביובית הוא BioScribe

למה ביובית בקריות חשובה לי?

ביובית היא טכנולוגיה חדשה שאולי תוכל לסייע בבעיות הסביבה והבריאות בעולם. ביובית הוא סוג של חיידקים החיים במעיים, שיכולים לפרק רעלים בגוף.

ביובית התגלתה בישראל על ידי ד"ר אלחנן בורנשטיין, פרופסור באוניברסיטת תל אביב. ד"ר בורנשטיין וצוותו חקרו את החיידק הזה במשך זמן רב וכעת מנסים למצוא מקרי שימוש בו לבני אדם.

ביובית היא סטארטאפ ישראלי שמטרתו להקל על חייהם של חולי סוכרת. המוצר של החברה, ביובית בקריות, הוא אפליקציה לנייד המסייעת לאנשים עם סוכרת לנהל את מצבם על ידי מעקב ומתן תובנות על רמות הגלוקוז שלהם.

ביובית בקריות קיימת מאז 2016 והצליחה להגדיל את בסיס המשתמשים שלה ב-100% משנה לשנה. יש לה כיום יותר מ-400,000 משתמשים ברחבי העולם.

לאפליקציית ביובית בקריות ניתן לגשת דרך הטלפון הנייד או המחשב והיא מספקת תובנות על רמות הגלוקוז, צריכת אינסולין ורמות פעילות גופנית. הנתונים שנאספים מנותחים באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית כדי לספק המלצות מותאמות אישית המבוססות על הצרכים של כל משתמש.

הקדמה: מהי ביובית?

ביובית הינה חברה המתמחה בפיתוח מוצרים ושירותים חדשניים לתעשיית הבריאות.

ביובית הוקמה על ידי ד"ר אמיר בן-דב, שהוא מומחה מוביל בתחום הביוטכנולוגיה והמכשור הרפואי.

מטה החברה ממוקם בקריות, ישראל. מידע נוסף תמצאו באתר https://signon7.co.il/ היכנסו עכשיו.

המוצר העיקרי של ביובית הוא BioScribe, שהיא מערכת לניהול רישומי ונתוני מטופלים וכן פלטפורמה להפקת דוחות.

זה שימש על ידי בתי חולים רבים ברחבי העולם כדי לייעל את התהליכים הניהוליים שלהם ולשפר את היעילות התפעולית שלהם.

זה שימש גם כדי לעזור למטופלים לנהל את רישומי הבריאות שלהם באמצעות אפליקציה בשם Biobit Health Manager (BHM).

ביובית היא חברה המספקת פתרונות לתעשיית מדעי החיים. החברה יצרה פלטפורמה בשם Biobit Pipeline, שהיא פתרון מבוסס אינטרנט המסייע לחברות לנהל את תהליך פיתוח התרופות שלהן.

Biobit Pipeline מאפשרת לחברות לדמיין ולנטר את תהליך פיתוח התרופות שלהן על ידי מתן סקירה אינטואיטיבית של כל התהליך. זה גם מאפשר להם להדגיש אבני דרך מרכזיות, לתכנן ניסויים ולהפיק דוחות.

ביובית נוסדה בשנת 2010 בקריות, ישראל. מטה החברה ממוקם בחיפה. ביובית משרתת לקוחות מכל העולם ולקוחותיה כוללים בין היתר ענקיות פארמה כמו נוברטיס, רוש וסאנופי-אוונטיס.

הרקע של המייסד

קרן ביובית הוקמה בשנת 2003 על ידי ד"ר דניאל כהן, קצין חיל האוויר הישראלי לשעבר ומומחה מוביל בתחום הבינה המלאכותית.

בתחילת שנות ה-2000, ד"ר כהן היה יזם בינה מלאכותית והוא הקים שתי חברות: ביובית ואינטלי-סנס. האחרונה היא חברת בינה מלאכותית המפתחת סוכני תוכנה חכמים לכריית מידע וניתוח במגזר הפיננסי.

המשימה של קרן ביובית היא לקדם מדע וטכנולוגיה למטרות הומניטריות תוך התמקדות מיוחדת במדינות מתפתחות, טכנולוגיות חדשות לבריאות, חינוך, ניהול מים, ייצור מזון ושימור אנרגיה.

ביובית היא חברה שהוקמה בישראל בשנת 2008 על ידי אבי בן זאב. מטה החברה נמצא בחיפה. ביובית מפתחת, מייצרת ומשווקת מכשירי אבחון לגילוי מוקדם של מחלות שונות.

לאבי בן זאב רקע במחקר ופיתוח רפואי ועובד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כבר למעלה מ-20 שנה. הוא הקים את ביובית כדי לספק פתרונות אבחון יעילים יותר הזמינים בעלויות נמוכות יותר למערכת הבריאות.

המוצר הראשון של החברה היה מד סוכר בדם שתוכנן לשימוש חולי סוכרת בבית, שיכול להחליף בדיקות מעבדה יקרות, הדרושות כל כמה שעות או אפילו יותר בתקופות של מחלה או מתח.

איך ביובית מתפקדת ואיזה ערך היא מספקת?

ביובית היא טכנולוגיה חדשה שמוצגת בקריות. יש לו פוטנציאל להעניק ערך רב לעיר ולתושביה.

ביובית היא טכנולוגיה חדשנית שתסייע בהפחתת זיהום ושיפור איכות האוויר. המערכת תוכל גם לנטר את איכות המים וניתן להשתמש בה גם למטרות אחרות, כמו ניהול זרימת התנועה, למשל.

ביוביט היא אפליקציית צ'טבוט שנועדה לעזור לאנשים למצוא את המסעדות, הברים ובתי הקפה הטובים ביותר באזור שלהם. מידע נוסף באתר peerplants.co.il היכנסו עכשיו.

האפליקציה זמינה גם לאנדרואיד וגם ל-iOS. הוא משתמש בבינה מלאכותית כדי לעזור לך למצוא את המקומות הטובים ביותר באזור שלך על ידי שאילת כמה שאלות לגבי ההעדפות שלך.

צ'אט בוט זה משתמש בבינה מלאכותית כדי למצוא את המקום המושלם עבורך. הוא שואל אותך סדרה של שאלות לגבי סוג האוכל שאתה אוהב ואיזה סוג אווירה אתה מעדיף לפני שממליצים על מסעדה או בר התואמים את ההעדפות שלך.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כך תשיגי לוק שיזוף מושלם מבלי לבקר בים

הקיץ הישראלי ממש בפתח מעבר לפינה, המעילים, הסריגים והעליוניות מזמן בעומק הארון וכולן מייחלות כבר להתחיל לצבור מה שיותר פיגמנטים לטובת המראה השזוף והאקזוטי. אלא

איך תבחרו תיבת דואר לבית פרטי?

תיבת הדואר היא יותר מסתם כלי קיבול לדואר; היא יכול להוסיף לעיצוב החיצוני של הבית והיא חיונית לקבלת דברי דואר בצורה מאובטחת. עם אינספור אפשרויות