איך לעודד תינוק להתהפך מהבטן לגב?

מבוא וסקירה של מה זה תינוק מתהפך?

התהפכות היא אבן דרך חשובה בהתפתחות התינוק. התהפכות היא הצעד הראשון ללמוד איך לזחול ואז ללכת.

התינוק ילמד איך להתהפך כשהם מוכנים, אבל יש דברים שההורים יכולים לעשות כדי לעזור לתינוק להגיע לשם מהר יותר.

התהפכות מהבטן לגב אינה טבעית לתינוק. לתינוקות יש צורך אינסטינקטיבי לשמור על הראש והפנים למעלה, מה שאומר שההתהפכות מהבטן לגב אינה לטובתם.

תינוק מתהפך הוא תינוק שיכול להתגלגל מהבטן לגב. זוהי אבן דרך חשובה אליה מגיעים תינוקות רבים בהתפתחותם.

תינוק בדרך כלל יוכל להתהפך כשהוא בסביבות גיל שישה חודשים. עם זאת, תינוקות מסוימים עשויים להיות מסוגלים לעשות זאת מוקדם או מאוחר מנקודה זו.

החדשות הטובות הן שיש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעודד את התינוק שלך להתהפך בקלות ובמהירות.

החשיבות של לעזור לתינוק ללמוד להתהפך

המיומנויות המוטוריות של התינוק מתפתחות בשנים הראשונות לחייו. התהפכות היא אבן דרך שתינוקות מגיעים אליה בדרך כלל בגיל ארבעה חודשים. חשוב לעודד תינוקות להתהפך כדי שיוכלו לראות טוב יותר את הסביבה שלהם וגם כי זה מחזק את השרירים שלהם.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לעזור לתינוקך ללמוד להתהפך, כגון על ידי משחק איתו או על ידי מתן צעצועים שיעודדו אותו לנוע בכיוונים שונים.

אבן הדרך הראשונה של התינוק היא התהפכות מהבטן אל הגב. זה חשוב כי זה עוזר לתינוק ללמוד להתהפך ועוזר לו להתכונן לזחילה. הורים עשויים להתפתות לעזור לתינוק להתהפך, אבל זה יכול לגרום להם להיות תלויים בהוריהם לכל דבר.

הדרך הטובה ביותר להורים לעזור לתינוק ללמוד להתהפך היא לתת להם הרבה זמן על הבטן. כמו כן, חשוב לא לשים יותר מדי צעצועים לפני התינוק כשהם על הבטן כדי שלא יתוסכלו ויוותרו על הניסיון.

שלבים כיצד לעודד תינוק להתהפך מהבטן?

1. הניחו צעצוע או חפץ אחר מול פניו של התינוק, ועודדו אותו להגיע אליו באמצעות השמעת צלילים, שירים ודיבור אליו.

2. הניחו את הידיים משני צדי ירכיו של התינוק וגלגלו אותו בעדינות על צדו.

3. עודדו את התינוק לדחוף למעלה עם הידיים ולהתגלגל על הגב

המפתח לעידוד תינוק להתהפך הוא להפוך אותו למהנה ומתגמל. הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לוודא שהתינוק נהנה מכל פעילות שאתה עושה איתו.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כך תשיגי לוק שיזוף מושלם מבלי לבקר בים

הקיץ הישראלי ממש בפתח מעבר לפינה, המעילים, הסריגים והעליוניות מזמן בעומק הארון וכולן מייחלות כבר להתחיל לצבור מה שיותר פיגמנטים לטובת המראה השזוף והאקזוטי. אלא

איך תבחרו תיבת דואר לבית פרטי?

תיבת הדואר היא יותר מסתם כלי קיבול לדואר; היא יכול להוסיף לעיצוב החיצוני של הבית והיא חיונית לקבלת דברי דואר בצורה מאובטחת. עם אינספור אפשרויות